Stéblo

Druh begleri ?
Druh stringu ?
Délka stringu ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
350 Kč
Dostupnost: Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
29.7.2024 29.7.2024 29.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Stéblo
Česká základna begleri
Česká základna begleri
Artwork, články, recenze, servis pro obchody
Ruční výroba
Ruční výroba
Zázraky možné i nemožné...
Výměna begleri
Výměna begleri
v případě špatně zvolené délky stringu

Detailní popis produktu

Menší beady se vyznačují hbitostí a přesností, vyžadují však preciznější pohyby ruky, například při gap transferu díky malému beadu není potřeba příliš roztahovat prsty. Na druhou stranu musí být reakce prstů citlivější a pohotovější, např. když se prsty na konci rolovačky nescvaknou dostatečně rychle, malý bead mezi nimi proklouzne a begleri pravděpodobně vyletí z ruky.

Těžší beady poskytují při slingování výraznější „silovou zpětnou vazbu“. To znamená, že potřebují o něco razantnější impuls k uvedení do pohybu a po celou dobu pohybu je cítit, jak odstředivá síla napíná string a bead tak méně „poskakuje“. Na druhou stranu je náročnější bead udržet v gripu a směrovat ho. S přibývající hmotností beadu se při slingování zpevňují karpály a zapojují svaly na celém předloktí.

String zde tvoří paracord 425 (průměr 3 mm), který je poddajný, hbitý a responzivní. Úžasně se hodí pro náročnější triky, ale zvládne i poklidné repeatery. Přenos sil je vynikající, váha beadu velmi snadno kroutí stringem, který se dá všemožně proplétat mezi prsty. Slinger ale musí zvládnout hýbat prsty přesným směrem a silou a naopak vydržet se nehýbat, když má begleri udělat něco "samo" (prsty udat impuls, čekat až begleri dokončí otočku a zase rychle chytit ve správný moment). To s sebou však nese přísnější požadavek na cit. Prsty by měli jen rychle zadat správný pokyn správným směrem a nechat hmotnost beadů a sílu rotace uskutečnit požadovaný trik. Vzniká tak poutavý efekt.

Nevhodné pro děti do tří let. Begleri neslouží jako prvek sebeobrany, je určené k rekreačním účelům.

Každé begleri motáme ručně a s láskou z vysoce kvalitních paracordů od firmy Vemat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monkeys fist
? Druh begleri: Třívlákno 550
Druh stringu: Paracord 425
Barva: 21 - Emerald, 55 - Fluorescentní zelená
Typ: Begleri
? Hmotnost a průměr beadu: 13-14 g (kovová kulička), průměr beadu 22-23 mm